Reference

Náš tříletý Šimonek je ve školce u "tučňáka" velmi spokojený. Každé ráno se do školky těší na své kamarády i na paní učitelky. Prostředí školky působí velmi příjemně, barevné dekorace, logicky uspořádaný prostor i domácká atmosféra podporují pozitivní pocity dítěte. Školka leží v dobře dostupné lokalitě, což je pro nás nezanedbatelné plus. Zaujala nás výuka v malé skupině dětí a především nenásilné učení anglického jazyka již v tak útlém věku. Angličtina našeho syna obklopuje celý den a znalost jazyka pro něho bude nezbytným vkladem. Oceňujeme také další nadstandardní aktivity, které pro děti pořádají. Například hodiny zumby nebo chystané příměstské tábory v době letních prázdnin.

Jednoduše řečeno, Tučňákova školka je to nejlepší, co jsme mohli pro svého syna vybrat.

Jiří a Darina Hubáčkovi

S Tučňákovou školkou jsem spokojen, skvělý personál, hezké prostředí. Když můžu mluvit sám za sebe, tak dcera udělala velké pokroky jak v komunikaci, tak v jídle (nechtěla předtím skoro nic jíst) a i v základních dovednostech. Můžu jen doporučit.

Smrž

S Tučňákovou školkou jsem velmi spokojená. Dcera se během docházky hodně osamostatnila, zvykla si postupně na kolektiv dětí. Rovněž přirozeně zná anglická slovíčka a dokáže v angličtině reagovat. Přístup pedagogů je profesionální a školku mohu jen doporučit.

Dagmar Dreiseitelová

My daughter loves going to kindergarten, this is a good sign. We like his treatment, we believe that our daughter is in a loving environment. We think she is in good hands.

Sofía García (Spain)

Velice se nám líbí otevřený a osobní přístup Tučňákovy školky s věkově smíšenou třídou, kdy i mladší děti získávají podněty od starších. Do školky mohou kdykoliv rodiče přijít a zůstat i nějakou dobu s dětmi, což v jiných školkách není příliš běžné. Výuka angličtiny je ve školce také na vysoké úrovni, ať už díky rodilým mluvčím, či českým učitelkám. V neposlední řadě také oceňujeme dobrou dopravní dostupnost této školky. Na základě vlastních zkušeností tuto školku rozhodně doporučujeme.

Pavel Medvec

Eliška a Jonášek jsou u "tučňáků" moc rádi. Těší se do školky a hlavně na paní učitelku Olgu. Líbí se nám rodinné prostředí a celá výzdoba školky. V okolí mají také spoustu vyžití. Angličtina je zatím moc baví. Jsme rádi, že jsou naše děti ve školce spokojené.

Bayerovi

S Tučňákovou školkou jsme velmi spokojeni, skvělé paní učitelky i prostředí. Naše dcera udělala velké pokroky. Každý den se do školky strašně těší. Za sebe můžu určitě doporučit.

Zdeněk Tesařík

My son loves going to kindergarten every day. It was a good decision. We are very satisfied with teachers.

Aina Aguilar