Reference

Náš tříletý Šimonek je ve školce u „tučňáka“ velmi spokojený. Každé ráno se do školky těší na své kamarády i na paní učitelky. Prostředí školky působí velmi příjemně, barevné dekorace, logicky uspořádaný prostor i domácká atmosféra podporují pozitivní pocity dítěte. Školka leží v dobře dostupné lokalitě, což je pro nás nezanedbatelné plus. Zaujala nás výuka v malé skupině dětí a především nenásilné učení anglického jazyka již v tak útlém věku. Angličtina našeho syna obklopuje celý den a znalost jazyka pro něho bude nezbytným vkladem. Oceňujeme také další nadstandardní aktivity, které pro děti pořádají. Například hodiny zumby nebo chystané příměstské tábory v době letních prázdnin.

Jednoduše řečeno, Tučňákova školka je to nejlepší, co jsme mohli pro svého syna vybrat.