Zápis a ceník

Dopřejte svým dětem nejlepší start do života a rozvíjejte jejich nadání v Tučňákově školce. Docházka dětí může být různá. Dítě může být ve školce celý den nebo jenom dopoledne či odpoledne a taky buďto celý týden nebo jenom pár dnů v týdnu (1, 2, 3 dny).

SONY DSCZápis

Zápis do naší mateřské školky probíhá celoročně. Můžete se na nás kdykoliv přijít podívat nebo si domluvit individuální schůzku na tel. čísle 733 651 644.

 

Ceník

Celý den, 5 dnů v týdnu = 8 990 Kč

Dopoledne, 5 dnů v týdnu = 6 990 Kč

Přihlásíte si dítě dle Vašich potřeb. Samozřejmě podle toho bude pak upravena i cena.

V ceně je zahrnuto školné na 1 měsíc (celodenní program v angličtině vedený rodilými mluvčími i kvalifikovanými českými učiteli), aktivity a výlety (solná jeskyně, divadlo…).

V ceně školného není zahrnuta strava. Stravu si lze domluvit dle Vašeho přání.

 

Co potřebuje malý tučňáček k nástupu do školky?

1. Kopii zdravotního průkazu.

2. Náhradní oblečení, spodní prádlo, pyžamko, papučky a kartáček na zuby.

 

CIMG1555Občasné hlídání

Potřebujete náhodně pohlídat dítě (vyřizování na úřadech, kadeřnice, lékař….? Žádný problém. Vaše dítě pohlídáme v příjemném prostředí naší školky. Můžete se na nás stoprocentně spolehnout, postaráme se o něj se stejnou láskou a péčí jako ta nejhodnější babička na světě.

Dětem se věnujeme s pečlivostí a zodpovědností. Malým svěřencům v Tučňákově školce poskytujeme příjemné, přátelské a bezpečné prostředí, kde je jim dobře a kde jsou spokojeni. Máme dlouholeté zkušenosti a náš přístup je ke všem dětem jako byly naše vlastní. Děti se k nám rády vracejí a z některých se nakonec stanou naši každodenní návštěvníci.

 

Cena za hlídání

ve školce 7.00 – 15.00 hod. = 90 Kč/hodina

ve školce 15.00 – 20.00 hod. = 300 Kč/hodina