Reference

Náš tříletý Šimonek je ve školce u "tučňáka" velmi spokojený. Každé ráno se do školky těší na své kamarády i na paní učitelky. Prostředí školky působí velmi příjemně, barevné dekorace, logicky uspořádaný prostor i domácká atmosféra podporují pozitivní pocity dítěte. Školka leží v dobře dostupné lokalitě, což je pro nás nezanedbatelné plus. Zaujala nás výuka v malé skupině dětí a především nenásilné učení anglického jazyka již v tak útlém věku. Angličtina našeho syna obklopuje celý den a znalost jazyka pro něho bude nezbytným vkladem. Oceňujeme také další nadstandardní aktivity, které pro děti pořádají. Například hodiny zumby nebo chystané příměstské tábory v době letních prázdnin.

Jednoduše řečeno, Tučňákova školka je to nejlepší, co jsme mohli pro svého syna vybrat.

Jiří a Darina Hubáčkovi

S Tučňákovou školkou jsem spokojen, skvělý personál, hezké prostředí. Když můžu mluvit sám za sebe, tak dcera udělala velké pokroky jak v komunikaci, tak v jídle (nechtěla předtím skoro nic jíst) a i v základních dovednostech. Můžu jen doporučit.

Smrž

S Tučňákovou školkou jsem velmi spokojená. Dcera se během docházky hodně osamostatnila, zvykla si postupně na kolektiv dětí. Rovněž přirozeně zná anglická slovíčka a dokáže v angličtině reagovat. Přístup pedagogů je profesionální a školku mohu jen doporučit.

Dagmar Dreiseitelová

My daughter loves going to kindergarten, this is a good sign. We like his treatment, we believe that our daughter is in a loving environment. We think she is in good hands.

Sofía García (Spain)

Velice se nám líbí otevřený a osobní přístup Tučňákovy školky s věkově smíšenou třídou, kdy i mladší děti získávají podněty od starších. Do školky mohou kdykoliv rodiče přijít a zůstat i nějakou dobu s dětmi, což v jiných školkách není příliš běžné. Výuka angličtiny je ve školce také na vysoké úrovni, ať už díky rodilým mluvčím, či českým učitelkám. V neposlední řadě také oceňujeme dobrou dopravní dostupnost této školky. Na základě vlastních zkušeností tuto školku rozhodně doporučujeme.

Pavel Medvec

Eliška a Jonášek jsou u "tučňáků" moc rádi. Těší se do školky a hlavně na paní učitelku Olgu. Líbí se nám rodinné prostředí a celá výzdoba školky. V okolí mají také spoustu vyžití. Angličtina je zatím moc baví. Jsme rádi, že jsou naše děti ve školce spokojené.

Bayerovi

S Tučňákovou školkou jsme velmi spokojeni, skvělé paní učitelky i prostředí. Naše dcera udělala velké pokroky. Každý den se do školky strašně těší. Za sebe můžu určitě doporučit.

Zdeněk Tesařík

My son loves going to kindergarten every day. It was a good decision. We are very satisfied with teachers.

Aina Aguilar

Our toddler son has been attending Penguin’s Kindergarten since May 2014. We are very happy we have made such a good decision in choosing this nursery school which is situated in the centre of Ostrava. The teachers are smart, caring, full of enthusiasm and refreshing energy every day. We also appreciate that the day is structured, allowing time for many activities both indor and out. The environment is safe, trusting and comfortable. We can higly recommend the Penguin’s Kindergarten.

Karla and Zdenek Militky